AltInordu Muhtarlar Derneği’nden Başkan Tezcan’a Ziyaret

10.10.2018

Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk ve dernek üyesi muhtarlar Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’ı ziyaret etti.

haber (6)

Atınordu Belediye Meclisi tarafından Altınordu Belediye Başkanlığına seçilen Celal Tezcan’a ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda Altınordu Muhtarlar Derneği, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ile bir araya gelen Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Tezcan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Tezcan: “Amacımız Hoş Bir Seda Bırakmak”

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, ziyaret dolayısıyla yaptığı konuşmada Altınordu Muhtarlar Derneği yönetimine teşekkür ederek birlikte çalışmanın önemine dikkat çekti. İstişare içerisinde çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Tezcan, “Hep beraber ortak olur, ortak akılla hareket ederek çok daha iyi hizmetler yapmayı sürdüreceğiz. Bize verilen görevler sadece bir vebal değildir, yüktür. Bu yükü birlikte paylaştığımızda herkes üzerine düşeni yaparak sonuca ulaşacaktır. Muhtarlarımız mahallenin en üst sorumlusu. Bu sebeple birlikte hareket ettiğimiz takdirde yükler hafifleyecektir ve bu sayede geriye hoş seda bırakırız. Biz arkamızda bir hoş seda bırakabilirsek zaten görevimizi yapmış oluruz ve hep beraber eksikleri gidermiş oluruz” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Tezcan’a başarı dileklerinde bulundu. Her zaman hep birlikte Altınordu için güzel işler yapacaklarını aktaran Öztürk, iş birliği içerisinde çok daha iyi çalışacaklarını belirterek Başkan Tezcan’a kolaylıklar diledi.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4) haber (5) haber (6) haber (7)