ALTINORDU TÜRK SANAT MÜZİĞİNE DOYDU

Altınordu Musiki Derneği tarafından organize edilen Türk Sanat Müziği konseri Altınordululara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ordu Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen Türk Sanat Müziği konserine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu,Altınordu Belediyesi Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz,  Ordu Kültür Turizm Müdürü Uğur Toparlak, Daire Müdürleri ve çok sayıda müzik sever katıldı.

Koro şefliğini Hüsnü Yakın’ın yaptığı program da Altınordu Musiki Derneği koro ve solistleri Ordu Kültür Sanat Merkezini hınca hınç dolduran Türk Sanat Müziği Severlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

2 saat süren program sonrasında koro şefliğini yapan Hüsnü Yakın’a çiçek taktim eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Musiki Derneğine ve birbirinden güzel Türk Sanat Müziklerini seslendiren koro ve solistlere çok teşekkür ediyorum. Belediye olarak sanata ve sanatçıya olan desteğimiz bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecek” şeklinde konuştu.

 Altınordu Musiki Derneği Başkanı Necmi Oğuz “ Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş ve ekibine bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız bugün olduğu gibi bundan sonra da sanata ve sanatçıya olan desteğine devam edeceğini biliyorum. Bu akşam ki programı hazırlamamızda Başkanımızın büyük katkıları oldu. Siz değerli konuklarımızın huzurunda başkanımıza ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>