ALTINORDU’DA ASFATLAMA ÇALIŞMASI BAŞLADI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Fen İşleri Müdürlüğü’nün Yeni Mahallede sürdürdüğü asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Altınordu Belediyesi asfalt ve yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Yenimahalle 323 nolu sokakta yürütülen asfaltlama çalışmasını inceledikten sonra yaptığı değerlendirmede, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçede asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini ve hedeflerinin modern bir Altınordu olduğunu söyledi.

Başkan Tekintaş, konuşmasında şu sözlere yer verdi: “ Yeni Mahalle bizim gözde mahallelerimizden bir tanesi.Bu Mahallemiz,gerek ticaret gerekse yoğunluğun çok yüksek olduğu mahallelerimizin başında gelmektedir.Yaptığımız çalışmalar kapsamında ekiplerimiz en sorunlu gördüğü bu sokakta çalışma başlatarak bu gerek asfalt gerekse kaldırım anlamında ilçemize yakışır modern bir yapı ortaya çıkartıyorlar.

Ben öncelikle, bizlere verdiği desteklerden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve ekibine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

“ALTINORDU’NUN HER SOKAĞINA GİRECEĞİZ”

Altınordu Belediyesi olarak ilerleyen günlerde çalışmaları daha da artıracaklarını ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Standartları yüksek kaldırımları, yol düzeni, asfaltı ve alt yapısı ile en iyi şekilde mahallelerimizi organize etmeye devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yürüttüğümüz bu projelerde hem milletimizin rahatını sağlayabilmek, hem de hayat standartlarını daha da yükseltmek için bu çalışmalarımızı mahalle mahalle, sokak sokak yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ”

“Altınordu Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri arasında mükenbel derece bir uyum söz konusudur” diyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Bütün ekiplerimiz bir koordinasyon çerçevesi içerisinde çalışmalarını yürütüyorlar. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’ın sık sık söylediği bir söz var “ Biz Birlikte Çalışıyoruz” bu prensipte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ben Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz başta olmak üzere Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerine bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.