ALTINORDU’DA BİLEKLER YARIŞTI

Altınordu Belediyesi ile İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından 4. Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması düzenlendi.

Durugöl Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen yarışmaya Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi Birim Müdürleri, İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Dr. Selim Akçay ve sporcular katıldı.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yaptığı gösteri maçının ardından başlayan yarışmada sporcular kıyasıya yarıştı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: ” HER YIL KATILIM ARTARAK DEVAM EDİYOR”

Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, “4. Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması geleneksel hale geldi. Bu işe gönül vermiş bir çok arkadaşımız var. Bu şampiyona her yıl bizlerinde katkı ve destekleriyle devam edecek. Her yıl bizde bu etkinliği katkılarımızla milletimizin sportif hizmetine katkı sunmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede bugün bilek güreşi şampiyonası gerçekleşiyor. Bunun Türkiye şampiyonasına kadar giden yönü var. Burada seçilen arkadaşlarımız kademeli bir şekilde Türkiye şampiyonasına doğru ilerliyorlar. Heryıl katılım artarak devam ediyor. Katkı sunan herkese ve sporculara teşekkür ediyorum. Herkese başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

AKÇAY: “BİLEK GÜREŞİ, ATA SPORUMUZ” 

İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Dr. Selim Akçay ise, “Altınordu Belediye Başkanımıza katkılarından dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Ata sporumuz olan bilek güreşi siz değerli sporcularımızın katkısıyla yaygın hale geliyor. Emeği geçen burada olan herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>