ALTINORDU’DA ELLER SEMAYA ŞEHİTLER İÇİN KALDIRILDI

 

4Altınordu Belediyesi ve Ordu Gazeteciler Cemiyeti tarafından şehitlerimiz için Kuran’ı Kerim ve mevlid-i şerif okutuldu.

Altınordu Belediye Camii’ndeki programa Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları, Emniyet Müdürü Suat Çelik, Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın ve çok sayıda protokol ile vatandaş katıldı.
Cuma namazı öncesinde gerçekleşen programda eller şehitler için semaya kaldırılarak dualar edildi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: ” HAİNLER BAŞARILI OLMAYACAKTIR”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı konuşmada,”Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimize ve şehitlerimizin yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bugün Ordu Gazeteciler Cemiyetimiz ile birlikte bu ülkenin varlığı, birliği ve ay yıldızlı bayrağımız için canını feda eden şehitlerimiz için Kuran’ı Kerim ve mevlid-i şerif okutarak, dualar ettik. Özellikle İstanbul’da yaşanan hain saldırıda şehit düşen polis ve sivil vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. Güvenlik güçlerimiz ve böylesine bayrağına, devletine sahip çıkan bir millet oldukça ülkemiz üzerinde haince planlar yapan hiç bir güç başarılı olmayacaktır. ” şeklinde konuştu.

CEMİYET BAŞKANI AYDIN: ” SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUM”

Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın ise, ülkemizin zor bir süreçten geçtiğinin altını çizerken,”Ülkemiz içerisinde ve sınır bölgesinde haince saldırılar sonrasında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bugün şehitlerimiz için bir Kuran’ı Kerim okuttuk. Şehitlerimiz için dualar ettik. Allah kabul etsin diyor, İstanbul’da yaşanan hain saldırıyı Ordu Gazeteciler Cemiyeti ve Ordu Basını olarak şiddetle kınıyor.Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

dsc_0366 3 2

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>