ALTINORDU’DA HEDEF YOLLARIN KALİTESİNİ ARTIRMAK

Nesiller boyu biriken yol problemini gelecek nesillere hizmet edecek şekilde planlayarak çalışma yürüten Altınordu Belediyesi bu kapsam da mahallelerde yürüttüğü sanat yapılarına hız kesmeden devam ediyor.

Altınordu Belediyesi tarafından mahallelerde yürütülen 30 km’lik sıcak asfalt ve 90km’lik beton yol çalışmalarına aralıksız devam edilirken, yolların daha güvenli olması için sanat yapılarına da hız verildi.

“ Sanat Yapıları İle Yollar Daha Güvenli”

Yolları daha güvenli hale getirmek için çalışma yürüten Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2016 yılı sonuna kadar, 10 Bin 500 Metreküp  moloztaş duvar işleri, 14 Bin 500 ton taş tahkimat işleri, Bin 300 Metre koruge boru işleri, iki yüz menfez işini  hayata geçirmek için çalışıyor.  

“4 ayrı Grupta 80 Kişi Çalışıyor”

Çalışmaların 4 ayrı grupta 80 kişi ile yürütüldüğünü ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Yolları daha güvenli ve korunaklı hale getirmek için çalışma yürütüyoruz. Bu kapsam da 4 ayrı grupta 80 kişilik ekibimiz gece-gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Biz milletimize verdiğimiz sözü yerine getirmek bütün gücümüz ile çalışıyoruz” dedi.

“ 28 Mahallemizde Çalışma Yürütülüyor”

Sanat yapılarının şuan için 28 mahallede yürütüldüğünü ifade eden Başkan Engin Tekintaş “Öncelikli olarak çalışmalarımıza heyelan riski  olan mahalle yollarımızdan başlandık. Sanat yapısı ile korumaya aldığımız yollarımızı daha sonra ya beton yol ile yada sıcak asfalt ile asfaltlayarak milletimizin hizmetine sunacağız. Hedefimiz, 2016 yılı sonuna kadar 10.500 Metreküp sanat yapısını milletimizin hizmetine sunmak. Milletimizden sadece isteğimiz bizlere olan desteğe devam etmeleri ve çalışma yürütülen alanlarda ekiplerimize yardımcı olmalarıdır”şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>