ALTINORDU’DA İSTİNAT DUVARI ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi, şehir merkezinde ve mahallelerde hizmet ve yatırımlarını sürdürüyor.

Altınordu Belediyesi tarafından dış mahalleler başta olmak üzere yol güzergahlarında tehlike arz eden yollara istinat duvarı çalışması devam ediyor. Altınordu  Belediyesi Fen İşleri ekipleri, mahallelerde yol yapım, bakım ve genişletme çalışmalarının yanı sıra tehlike arz eden yerlere istinat duvarları inşa ediyor. Özellikle dış mahallelerde yol kenarlarında oluşan ve oluşabilecek toprak kaymalarını önlemek amacıyla istinat duvarı çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı önlemlerini almaya devam ediyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Engin Tekintaş, “ Dış mahallelerde şuana kadar 9 bin metreküplük bir imalatın yapıldığını ve çalışmaların artarak devam ettiğini” söyledi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş açıklamasında şunlara yer verdi. “ İhalesini 3 ay önce yaptığımız istinat duvarı, çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor. Aradan geçen sürede ekiplerimiz yaklaşık 9 bin metreküplük bir imalat gerçekleştirdiler. Ben ekiplerimizin bu özverili çalışmasından dolayı kutluyorum.  Belediye olarak ilk etapta 11 bin 500 metreküplük bir alanı istinat duvarları ile kaplamaktı. Hedefimizin 9 bin metreküplük kesimini gerçekleştirdik. Bizim için yol güvenliği son derece önemli. Bunun için gece-gündüz çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

“YAPILAN ÇALIŞMALARA SAHİP ÇIKALIM”

Çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Belediye olarak gece-gündüz çalışıyoruz. Yapılan ve yapılacak olan çalışmalara milletimizin sahip çıkması ve art niyetli kişilere karşı korumalarını istiyoruz” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>