ALTINORDU’DA KİLİTLİ PARKE YOL YAPIMI DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri denetiminde, Cumhuriyet Mahallesi ‘nde sürdürülen kilitli parke yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediliyor.

Soğuk ve yağışlı hava şartları nedeniyle yapımına bir süre ara verilen kilitli parke yol çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor. Altınordu Belediyesi ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaların en kısa zaman içinde bitirilmesi hedefleniyor.

Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili olarak bir açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Belediyemizin hizmet alanına giren her yerde yaşayan halkımıza hizmet vermek bizim boynumuzun borcudur”  dedi.

Başkan Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti “30 Mart yerel seçimlerinde verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Yol çalışmalarını bir an önce tamamlayıp hemşerilerimizin hizmetine sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Ekiplerimiz bu kapsam da Cumhuriyet Mahallemizde kilitli parke yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Hedefimiz en kısa zaman da bu sokaktaki çalışmayı bitirip milletimizin hizmetine sunmak olacaktır ”diye konuştu.