Altınordu’da Mahalleler Beton Yola Kavuşuyor

Altınordu Belediyesi Tarafından 2017-2018 Yılları İçin Belirlenen 152 Km’lik Beton Yolda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Başkan Tekintaş: “Altınordu’nun Modern Bir Ulaşıma Sahip Olması İçin Çalışıyoruz”

Altınordu Belediyesi 2017-2018 yılındaki hedefi olan 152 kilometrelik beton yol çalışmalarını aralıksız sürdürerek Altınordu’nun ulaşım ağını konforlu bir hale getirmeyi hedefliyor.

HABER (1) HABER (2)

Altınordu Belediyesi 92 mahallede hem beton yol hem de sıcak asfalt için aktif bir çalışma gerçekleştirerek mahallelerin ulaşım sorunlarına neşter vuruyor. 2017-2018 yılları içerisinde yapılması planlanan ve bu kapsamda birçok alanda çalışmaların devam ettiği 122 kilometrelik beton yol projesinde ise işler yolunda gidiyor. Altınordu Belediyesi’de yaklaşık 30 kilometresi belediye-millet işbirliği ile yapılacak olan beton yol ile Altınordu’yu 2017-2018 yılında toplamda 152 kilometrelik bir beton yola kavuşturarak ulaşımda sorunları ortadan kaldırmayı planlıyor.

Başkan Tekintaş: “Altınordu’nun Ulaşım Ağı Konfora Ulaşacak”

Altınordu genelinde yapılan tüm hizmetlerin yanı sıra beton yol çalışmalarını da her seferinde yerinde takip ederek çalışmaları kontrol eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bu kapsamda Teyneli Mahallesi’nde devam eden beton yol çalışmalarında incelemelerde bulundu. Beton yol çalışmalarını inceleyen ve yapılan beton yol çalışmaları ile Altınordu’nun ulaşımda konfora kavuşacağının altını çizen Başkan Tekintaş, “Mahallelerdeki ara sokaklarımızı bir bir ana güzergahlara bağlıyoruz. Altınordu’da tüm mahallelerimizde kaliteyi yükseltip ulaşımı kolaylaştırarak konforu arttırıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar, milletimiz ve yollardan istifade eden kamu tarafından takdir ediliyor. Bu kapsamda ekiplerimize ve müteahhit firmaya bu çalışma için teşekkür ediyorum” dedi.

Beton Yol Çalışmalarına Vatandaştan Destek

Mahallelerde devam eden beton yol çalışmaları mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılandı. Birçok vatandaşın çalışmalar esnasında ekiplere yardımcı olması ise ekiplerin çalışmalarına kolaylık sağladı. Mahallelerine beton yol yapılan vatandaşlarda çamura basmadan konforlu ulaşıma kavuşmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

HABER (4) HABER (3)

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>