ALTINORDU’DA PARKLARA BAKIM VE ONARIM YAPILIYOR

Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezindeki parklarda yenileme çalışması başlattı.

Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler bir yandan yeni parkların yapımını sürdürürken bir yandan da mevcut parkları yeniliyor.

Çalışmalar kapsamında çok sayıda parkın çocuk oyun gruplarını ve bankları yenileyen ekipler, parklara spor aletleri, oyun gruplarının yanı sıra parkları çocukların daha güvenli ve hijyenik bir malzeme olan kauçuk zemin ile kaplanıyor.

“Çalışmalar Sürüyor”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından parklarda çocuk oyun grupları ve spor aletlerin bakım-onarım ve yenileme  çalışması yapılıyor. Parklarda çim biçme çalışması yapılarak yeni bir görünüme kavuşturuluyor. Kent genelinde bulunan parkların bakım ve onarım çalışmaları kapsamında,  parklarda bulunan spor aletlerin değişimi yapılarak bakım-onarımın yanı sıra oyun grupların temizlenip tamiratı yapılıyor” dedi.

“Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Edecek”

Yine parklarda ihtiyaç duyulan alanlara oturma bankları, kamelyalar ve çöp kovaları yerleştirilerek gerekli boyama ve bakım çalışmaları yapıldığını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Çalışmalarla birlikte eş zamanlı olarak yürütülen çim biçme ve kurumuş ağaç dalların budaması, yol kenarlarında bulunan otların temizlenmesi yoğun olarak sürdürülüyor. Ekiplerimiz şu an kentin farklı bölgelerinde çalışmalarını sürdürüyor.” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>