ALTINORDU’DA RAMAZAN BİR BAŞKA YAŞANIYOR

Altınordu Belediyesi Ramazan etkinlikleri devam ediyor. Ramazan ayı programlarına farklı bir bakış açısı getiren Altınordu Belediyesi Anadolu jet ile birlikte Altıonordululara inanılmaz bir akşam yaşattı.

İftar sonrası Altınordulular Sahile akın etti. Ramazan ayı boyunca düzenleyeceği “Direklerarası Ramazan Eğlenceleriyle” Anadolu’yu karış karış gezmeye devam eden Anadolu Jet’in Ramazan TIR’ı Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi pek çok nostaljik ramazan eğlencesiyle Altınordululara unutamayacakları bir Ramazan gecesi yaşattı.Bu unutulmaz geceye yaklaşık 2 bin kişi ilgi ile izledi.

Gecede bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ” Altınordu Belediyesi olarak, Altınordulu vatandaşlarımıza Ramazan ayının en iyi şekilde geçirmesi için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ben Anadolu jet firmamıza bu güzel akşamı bizlere yaşattığı için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra’da Altınordu Belediyesi olarak bu tür sosyal çalışmalara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Anadolu Jet katkıları ile Orta Oyun, Karagöz-Hacivat, Fasl-ı Şahane, Meddah, Kukla gösterisi ve Animasyonlarla izleyenlerin karşısına çıkan oyuncular, Altınordululara farklı bir Ramazan gecesi yaşattı. Öte yandan program boyunca seyircilere indirimli uçak biletleri hediye edildi.