ALTINORDU’DA RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri devam ediyor. Ramazan ayı boyunca Altınordululara iftar çadırının yanı sıra mahallelerde de iftar veren Altınordu Belediyesi şimdi yeni bir organizasyona imza atıyor.

Altınordu Belediyesi ile Anadolujet’in ortaklaşa düzenleyeceği “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri” program 10 Temmuz Cuma günü saat 20:30′da Ay Işığı Otopark alanında gösteri sunacak. Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi pek çok nostaljik ramazan eğlencesini Altınordulular ile buluşturacak olan program ile ilgili bir açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ” AnadoluJet, Ramazan ayı boyunca düzenlediği “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri” tırı Altınordulu hemşehrilerimize hizmet verecek. Ay Işığı Otopark alanına kurulacak olan tır Altınordululara unutulmaz bir akşam yaşatacağından hiç şüphemiz yok.Ben Altınordulu hemşehrilerimizin bu güzel ve özel ana şahitlik etmelerini istiyorum. Birbirinden güzel oyunların sergileneceği bu akşamı kaçırmamalarını istiyorum” şeklinde konuştu.

AnadoluJet, Ramazan ayı boyunca düzenleyeceği “Direklerarası Ramazan Eğlenceleriyle” programı ile Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi pek çok nostaljik ramazan eğlencesini halkla buluşturacak.
Öte yandan gösteri boyunca Altınordu Belediyesi ve Anadolujet’in ikramları olarak pamuk şekeri, Osmanlı Macunu ve Osmanlı Şerbeti ikram edilecek.

haber (9)