ALTINORDU’DA YENİ YAPILAN 5 PARKA İSİMLERİ VERİLDİ

Altınordu Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Olağan Toplantısı’nda, ilçenin değişik mahallelerinde yeni yapılan 5 parka isimleri verildi.

Altınordu Belediyesi Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kente yeni yeşil alanlar kazandırmaya ve eski parkların yenilenmesi çalışmalarına devam ediyor. İlçenin çeşitli mahallelerine yeni kazandırılan 5 parka ise Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda isimler verildi.

Oy çokluğu ile alınan karar doğrultusunda yeni yapılan 5 parka verilen isimler ise şöyle; Şirinevler Mahallesindeki (Ulukent Sitesi yanı) parka Ordu Eski Milletvekili Merhum HARUN ÇAKIR adının verilmesi, Cumhuriyet Mahallesindeki (Baran Sitesi yanı)  parka Eski Ordu Milletvekili Merhum KEMAL ŞENSOY adının verilmesi, Şahincili  Mahallesindeki (Şahintepesi Sitesi yanı) parka Ordu Eski Belediye Başkanı HALİT KAHRAMAN adının verilmesi, Akyazı Mahallesinde (Gökkuşağı Sitesi yanı) parka yine Ordu Eski Milletvekili ve Belediye  Başkanı Merhum  KAZIM TÜRKMEN adının  verilmesi ve Şirinevler Mahallesindeki (Tesk Otel yanı) parka ESNAF PARK adlarının  verilmesi kararlaştırıldı.