ALTINORDU’DA “YEŞİL ALAN” ÇALIŞMASI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesinin ilçe genelinde başlattığı yeşil alan çalışmasına hız verdi. Çalışmalar kapsamında Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Karşıyaka Mahallesinde geçtiğimiz günlerde başlatılan yeşil alan çalışması son aşamaya geldi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Karşıyaka Mahallesi’nde yapımına başlanılan ve içerisinde, fitness, oturma alanları ve otoparkın da yer aldığı “Yeşil Alan” çalışmaları son aşamaya getirildi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, göreve geldiği günden itibaren ilçenin daha yeşil olması amacıyla yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.
Yeşil alan çalışmalarının daha kapsamlı olarak devam ettireceklerini ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş, amaçlarının her mahalleye daha modern bir yeşil alan kazandırmak olduğunu söyledi.

Başkan Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti.”Ben göreve gelmeden önce hemşehrilerime daha yeşil bir Altınordu inşa edeceğimize dair söz vermiştik. Verdiğimiz bu sözleri yerine getiriyoruz. Çalışmalarımız sadece belli alanlarda değil Altınordu ilçemizin hemen hemen tüm mahallelerinde devam edecek.
ÇALIŞMA SAHAMIZI GENİŞ TUTUYORUZ
Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu ilçemizde ekiplerimiz düzenli olarak çalışmalarına devam ediyor, bizler de ekiplerimizin bu çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bizim buradaki amacımız; Altınordu’muzu daha modern bir ilçe haline getirmek, bunun için’de insanlarımızın birlikte vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturmaya gayret ediyoruz” dedi.