ALTINORDU’DA YEŞİL ALAN MİKTARI ARTIYOR

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçede yeşil alan miktarının her geçen gün yapılan yeni park ve bahçeler sayesinde artacağını belirtti.

Altınordu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Engin Tekintaş “3 Mahalle de yürütülen çalışmaların önümüzdeki günlerde diğer mahallelerde de devam edeceğini ifade ederek; “Akyazı, Şahincili ve Şirinevler mahallesinde 8 dönüm arazi üzerine yapımı devam eden yeni park ve bahçeler ile birlikte Altınordu’da yeşil alan miktarını artırmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Tekintaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi. “İlçe sınırlarımız içerisinde daha önce var olan ancak atıl durumda bulunan alanlarda çalışmalarımız devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz çalışmalarına hız vererek üç mahallemizde toplam 8 dönüm arazi üzerinde yeşil alan çalışması yürütüyor. Şuanda ekiplerimiz Şarkiye, Akyazı, Şirinevler ve Şahincili mahallelerinde yeşil alan çalışmaları yürütüyor. Hedefimiz; Hemşehrilerimizin daha yeşil ve daha modern alanlarda zamanlarını geçirebilmelerini sağlamak”

Yapılan Hizmetleri Koruyalım

Yapılan çalışmaların bu milletin parası ile yapıldığının altını çizen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “Bazı kişi ya da kişiler bu alanlara zarar vermeye kalkışıyor. Duyarlı hemşehrilerimizden bu kişilere müsaade etmemeleri ve en yakın güvenlik birimine haber vermelerini istiyoruz” diye konuştu.