ALTINORDU’DA YOL AÇMA VE GENİŞLETME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yürüttülen yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediliyor.

İlçe genelinde dört koldan asfalt, yol açma, altyapı, kaldırım ve yol düzenleme çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi aynı zamanda vatandaşların taleplerini de yerine getiriyor. Bu kapsamda Eskipazar Mahallesinde 2 km’lik bir yol ağında yol açma ve genişletme çalışması başlatıldı. Çalışmaların kısa süre içinde bitirilmesi planlanıyor.

“VATANDAŞIN  HİZMETİNDEYİZ”

Yapılan her çalışmanın millet için olduğunu ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ İlçe genelinde ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bizlerde yapılan bu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Milletimizden aldığımız güç ve güven ile yola devam ediyoruz. Yaşam standardı yüksek bir Altınordu için 7 gün 24 saat hemşehrilerimizin hizmetindeyiz” diye konuştu.

“YOLUMUZ GENİŞLETİLDİ”

Altınordu Belediyesi’nin hizmetlerinden çok memnun olduklarını kaydeden Eskipazar Muhtarı İlhan Karaağaç  ” Belediyemizden bu zamana kadar ne talep ettiysek hepsini aldık, almaya da devam ediyoruz. Geçmiş yıllarda mahallemizin yolundan bir araç zor geçerdi. Yolumuzun genişletilmesi için talepte bulunduk. Çok geçmeden genişletildi. Şu an yolumuz, 3 araç yan yana geçebilir durumda. Başkanımızın bu hizmet aşkına ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi. 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>