“ ALTINORDU’NUN GELECEĞİNİ İNŞA EDİYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 3 bin kişinin katıldığı Bucak Mahallesi iftar programında,  “196 bin nüfus ve  92 mahallesiyle özel bir konuma sahip olan Altınordu İlçemizin geleceğini inşa ediyoruz” dedi.

“Altınordu Belediyesi Mahalleleri ile İftarda Buluşuyor “ programı kapsamında Bucak Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.

 Şehit Doğan Gökbulut İlkokulu bahçesinde düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 İftarın ardından konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşlarla birlikte aynı sofrada oruç açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Başkan Tekintaş, yaptığı konuşmada “Ordu ili Büyükşehir olduktan sonra  Altınordu  ilçemizin 196 bin nüfus ve  92 mahallesiyle çok özel bir konumu var. Biz geleceği inşa ederken belediye binamızla özellikle 72 mahallemizde yaptığımız beton yollarla şehir merkezimizde planladığımız ve devam etmekte olan asfalt ve diğer yatırımlarımızla ve inşallah önümüzdeki süreçte Civil de yapacağımız köprüyle özel projelerimizle Ordu’yu bir değişim ve dönüşüm şehri olarak Altınorduyla değişim dönüşüm ve geleceği inşa etmeye devam edeceğiz. İnşallah nice Ramazanları nice bayramları sağlık sıhhat huzur içinde idrak eder ve birlikte paylaşmaya devam ederiz” ifadeleri kullandı.