ALTINORDU’NUN YOLLARI BAKIMDAN GEÇİYOR

Altınordu Belediyesi Fen İşlerine Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Yapılan planlama çerçevesinde çalışmalarını hemen hemen her noktada sürdüren ekipler kırılan ve bozulan parke taşlarını yenisi ile değiştirerek hizmete sunmaya devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen parke taşı döşeme çalışmaları Selimiye Mahallesi ve Subaşı Mahallesinde devam sürdürüyor.
Selimiye ve Subaşı Mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ Mevsimsel şartların çalışma imkanı vermesi ile birlikte parke taşı döşeme çalışmalarına hız verdik. Vatandaşlarımızın yazın tozdan, yağmurlu havalarda ise çamurdan kurtulması ve rahat edebilmesi için parke taşı döşeme, yenileme, kaldırım ve yol çalışmaları aralıksız bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince sürdürülüyor. Ben özellikle bu çalışmalarda ortaya çıkabilecek sıkıntılar nedeni ile vatandaşlarımızdan anlayış ve sabır bekliyorum” diye konuştu.