“ALTINORDU’YU HALKIMIZIN BEKLEDİĞİ İLÇEYE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

BAŞKTAN TEKİNTAŞ: “ALTINORDU’YU HALKIMIZIN BEKLEDİĞİ İLÇEYE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,  “Altınordu ilçemizi vatandaşlarımızın beklediği bir ilçeye dönüştürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
Ordu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği(ORİMDER)’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği İmam Hatipliler Buluşması (Pilav Günü) Eskipazar Camii avlusunda gerçekleştirdi.
ORİMDER tarafından düzenlenen etkinliğe AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz,  Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, İlçe Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri ve Ordu İmamhatip Lisesi Mezunları ve Mesupları katıldı. .
Düzenlenen etkinlikte konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşların istediği bir Altınordu’yu inşa etmek için Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle çalışmaların devam ettiğini belirtti.
Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, “Altınordu Belediyesi, 30 Mart seçimlerinden sonra hizmete başlamış, kuruluşu gerçekleşmiş, ilçemizin büyütülmesi, geliştirilmesi ve halkımızın talep ettiği, beklediği bir ilçeye dönüştürülmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunu yaparken de sosyal sorumluluk gereği elbette üzerimize düşen her türlü gayreti göstermek zorundayız. Bu güzelliğin yürütülebilmesi adına üzerimize düşen ne varsa her zaman derneğimiz ile birlikte yapacağız. Ben 1978-79 mezunu olarak bu süre içerisinde pek çok alanda görev almış bir kardeşinizim. Ama bugün sizlerin takdiriyle halkımızın verdiği güven ve destekle size hizmet etmek üzere aldığımız sorumluluğu yürütmek, yerine getirmek hizmete dönüştürmek üzere yola çıktığımızı ifade etmek istiyorum. Bugün bu alanda sizlerle olmanın mutluluğunu yaşarken bir kez daha Ramazan Bayramınızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Öte yandan yüzlerce kişinin katıldığı etkinlikte gün boyu pilav ikramında bulunuldu.