Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden “ Kutlu Doğum Haftası” Etkinliği

imam1Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen kutlu doğum haftası etkinliğine katıldı.

               Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Başkan Tekintaş’ın yanı sıra, Ordu Müftüsü Mustafa Kolukısaoğlu, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, daire müdürleri, kurum amirleri, çok sayıda öğrenci ve vatandaş katıldı.

Öğrenciler ve öğretmenleri tarafından hazırlanan muhteşem gecede duygu dolu anlar yaşandı.

   Program sonrasında Başkan Engin Tekintaş, program koordinatörü Talip Can’a çiçek takdim ederek, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

  imam2Başkan Tekintaş, konuşmasında şu sözlere yer verdi, “ Bu akşam farklı bir anı ve farklı bir duyguyu yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Bugün geldiğimiz bu noktada emeği olan pek çok velimiz, ailemiz, hocalarımız, müdürlerimiz, bize hizmet eden personeller var. Onlara bu akşam bir kez daha saygı duymak gerektiğini, bize verdikleri emeğin ne anlama geldiğini bir kez daha anladığımızı huzurunuzda ifade etmek bir insanlık, bir kardeşlik duygusu olsa gerek. Bize hizmetini esirgemeyen bizi yetiştirmek için gece gündüz emek sarf ederken hiç sıkıntı çekmeyen büyüklerimize saygılarımızı bir kez daha ifade ediyorum” dedi.