ARAÇ FİLOMUZU GÜÇLENDİRDİK

Altınordu Belediyesi araç filosuna 21 adet yeni araç daha kazandırdı. Altınordu Belediyesi filosuna katılan yeni araçların müdürlüklere “teslim töreni” Destek Hizmetleri Müdürlüğü bahçesinde gerçekleşti.

Araç teslim törenine Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli ile birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı.

“HİZMETLERDE AKSAKLIK İSTEMİYORUZ”

Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, hizmetlerde aksaklık istemediklerini kaydetti.

Daha güçlü ekiple çalışmaların devam edeceğinin altını çizen Başkan Tekintaş,”Bugün özellikle araç filomuzdaki hizmet araçlarımızın hem tekrar gözden geçirilmesi ve kış hazırlıklarının var olup olmadığını görmeği, hem de filoya yeni katılan araçlarında birlikte hizmete başlamasını hedefledik. Bu çerçevede birimlerimiz itibariyle hemde Altınordu Belediyesi’nin tüm hizmet alanları itibariyle daha güçlü bir ekiple çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hizmet birimlerimizin daha hızlı hareket ederek en uç noktaya kadar hizmetlerimiz hızla yürüyecek. Aksaklık istemediğimizi ifade ediyoruz. Kış şartları bizim için önemli. Kış şartlarında daha hızlı hizmeti sunabilecek ortamı hazırlamamız gerekiyor ” diye konuştu.

“KAZASIZ BELASIZ HUZUR İÇERİSİNDE BİR ÇALIŞMA DÖNEMİ DİLİYORUM”

Başkan Tekintaş, 21 adet yeni aracın filoya kazandırıldığını belirtirken, “Bu araçların içerisinde minibüs, 4×4 araçlarımız, kamyonet ve özellikle küçük hizmet araçlarımız var. Hepsini kendi birimleriyle iligli Zabıta Müdürlüğümüzden Fen İşleri Müdürlüğü’müze kadar hepsiyle iligli hazırlıklar tamamlandı. Herkes hangi alanda hizmet vereceğini biliyor. Kazasız belasız huzur içerisinde bir çalışma dönemi diliyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Tekintaş’ın konuşmasının ardından filoya yeni katılan araçlar müdürlüklere teslim edildi.