ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ

 Altınordu Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler Şirinevler Mahallesinde sıcak asfalt çalışması öncesinde  alt yapı çalışmasına tüm hızıyla devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları Belediye Başkanı Engin Tekintaş, başkan yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli ile birlikte yerinde inceledi.

Başkan Tekintaş, çalışmalar hakkında Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Cem Öztürk’ten bilgi aldı.

İncelemelerin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Tekintaş,“ Milletimize söz verdiğimiz gibi yolları sorun olmaktan çıkarıyoruz” dedi.

“MİLLETİMİZE LAYIK DEĞİL”

Alt yapısı tamamlanan mahalleler de asfalt için hazırlık çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Başkan Tekintaş, “Bucak, Subaşı, Şahincili Mahallelerimizde yaptığımız çalışmalardan sonra Şirinevler Mahallemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parkeden usanmış milletimizi standardı yüksek olan asfalta kavuşturma projesini tüm hızıyla sürdürüyoruz. Tabi zorlukları var, yeraltı düzeni istediğimiz gibi değil ama yine de arkadaşlarımız çalışmalarına tüm hızları ile  devam ediyorlar. Çalışmaları yürüten ekibimize çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki, böyle bir şehir milletimize layık olmadığını, yer altı çalışması yaptığımız zaman daha iyi görüyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar ile birlikte inşallah her şeyi düzenli bir hale getirerek en azından önümüzdeki süreci milletin daha rahat yaşayabilmesi için gerek yağmur suyu, gerekse alt yapı hepsini tek tek elden geçirmeye gayret ediyoruz” diye konuştu.

“BU BÖLGEDE PARKE YOL BIRAKMADIK”

“ Şirinevler Mahallemiz bugüne kadar çok ihmal edilmiş” diyen Başkan Tekintaş; “Şirinevler Mahallemiz inşaatlar bölgesi olmaktan bir manada kurtulmuş ama gereği yapılmamış bir mahallemiz. Yapacağımız çalışmalar ile birlikte Şirinevler mahallesi hak ettiği yatırımı en kısa sürede alacaktır. Belediye olarak hedefimiz bundan sonraki yaptığımız çalışmalara örnek olacak şekilde bu düzeni oluşturabilmek. Çalışmalar tamamlandığında ilk olarak 6 kilometrelik bir sıcak asfalt çalışması daha sonra ise baskı beton kaldırım çalışmasını mahallemizde uygulamaya koyacağız.  30 Mart yerel seçimlerinde milletimize verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirirken onlardan aldığımız destek ve güven ile yolumuza durmadan devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>