BAŞBAKAN YARDIMCIMIZDAN YENİ BELEDİYE BİNAMIZA ZİYARET

Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözücüsü AK Parti Ordu Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Altınordu Belediyesi’ni yeni hizmet binasında ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’a ziyaretinde Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Milletvekilleri Oktay Çanak ve Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur, AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, ilçe belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Kurtulmuş ve beraberindekileri Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz karşıladı.

Başbakan Yardımcısı Hükümet Sözücüsü Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve beraberindekiler ilk olarak yeni hizmet binasını gezerek Başkan Engin Tekintaş’tan bina hakkında bilgiler aldı.

İncelemelerin ardından değerlendirmelerde bulunan Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Altınordu İlçesi’ne yakışır modern bir bina inşa edildiğini görmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

KURTULMUŞ: “SAYIN BAŞKANIMIZI YAPI İÇİN TEBRİK EDİYORUM”

Hükümet sözcüsü Kurtulmuş yaptığı açıklamada, “Altınordu Belediyemizin yeni hizmet binası hayırlı uğurlu olsun. Ufak tefek son rutüşları kalmış, bunlar da en kısa zamanda tamamlanır. Mükemmel bir bina olmuş. Otoparkı, mescidi, Pazar alanı ile muhteşem bir mekan olmuş inşallah çevre düzenlemesi ile çok daha da güzel bir hale gelecek. Ordu ilimize Altınordu ilçemize değer katan bir bina oldu. Binalar farkında olmadan o şehri zenginleştirir, şehri güzelleştirir, şehre değer katar. Şehrin hem kültürel değerini artırır, hem o şehrin ticari değerini yükseltir. Bu bina şehrin marka değerini artıracak olan önemli bir yapılardan birisi olacak, hayırlı uğurlu olsun. İnşallah en kısa zamanda da resmi açılışını yapmak mümkün olur. Sayın Başkanımızı yapı için tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>