BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ “19 EYLÜL GAZETECİLER DERNEĞİNİN 4. YILINI KUTLADI”

19 Eylül gazeteciler Derneği, kuruluşunun 4. yılını kutluyor.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 19 Eylül Gazeteciler Derneği’nin kuruluşunun 4. yıl dönümü nedeni ile derneği ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Engin Tekintaş’ı 19 Eylül Gazeteciler Dernek Başkanı Erdoğan Erişen ve Dernek üyeleri karşıladı.

“Basının her zaman milletin gözü-kulağı olduğunu ifade eden Başkan Engin Tekintaş, bunun en büyük örneğinin 15 Temmuz başarısız darbe girişiminde görüldüğünü” söyledi.

Başkan Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti.

“15 Temmuz başarısız darbe girişimi sırasında basınımız yine başarılı bir sınav vermiştir. Başarısız darbe girişiminin kamuoyuna duyurulması ve darbeye karşı kamuoyu oluşturulmasında başrol oynayan basınımız her türlü övgüyü hak etmektedir. Birlik ve beraberliğimizi ilgilendiren konularda basınımızın tek vücut bir şekilde hareket etmesi, milletin ve demokrasinin yanında yer alması takdire şayandır. Bu vesile ile 19 Eylül Gazeteciler Derneğinin 4. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, Başkanımıza ve Dernek üyelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 19 Eylül Gazeteciler Derneğini Başkanı Erdoğan Erişen “ Kurumlar arası diyaloğun çok önemli olduğunu ve bu konuda en uyumlu çalıştığımız kurumların başında Altınordu Belediyesi olduğunu ifade etti. Dernek Başkanı Erdoğan Erişen, Kurum içinde oluşturduğunuz basın birimi etkin ve hızlı haber akışı ile sizlerin halka daha hızlı ulaştırılması konusunda önemli bir görev üstlenmiş durumda.Bunuda arkadaşlarımız başarılı bir şekilde devam ettiriyor.İnanıyoruz ki bu diyaloğu bundan sonra da etkin bir şekilde devam ettirirsiniz. Bu vesile ile Derneğimize gerçekleştirdiğiniz ziyaret dolayısıyla siz değerli Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>