BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ “ 2. SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş 2. Sanayi esnafını ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta 2. Sanayi Site İşletme Kooperatifi Yönetimi ile bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2. Sanayi esnafını ziyaret ederek sanayide esnaflar ile bir araya geldi.

Gerçekleştirilen ziyarete Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Ordu 2. Sanayi Site İşletme Kooperatifi Yönetimi Kurulu Başkanı Akif Baş ve Birim Müdürleri katıldı.

 “SANAYİ ESNAFININ SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

Sanayi Esnafının sorunlarını bildiklerini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve Altınordu Belediyesi işbirliği ile sanayi esnafının sorunlarını çözüme kavuşturacağız. İlk etapta sanayi içinde bulunan yolları elden geçireceğiz. Daha sonra ise Sanayi içerisinde bulunan iş yerlerinin daha modern  görünüme kavuşturmak için sanayi esnafımız ile ortaklaşa çalışma yapacağız” dedi.

“SANAYİ ESNAFINDAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR”

Gerçekleştirilen ziyaretten memnun olduklarını ifade eden sanayi esnafı, çalışmaların biran önce başlatılmasını istedi. Ordu’nun son 2 yılda önemli mesafe kaydettiğini ifade eden Sanayi esnafları Özellikle sanayi içerisindeki parkenin sökülerek sıcak asfalt olmasını istediler. Ordu’nun kabuğunu kırdığını söyleyen esnaflar ,Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ile Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a yaptıkları ve yapacakları çalışmalardan ötürü teşekkür ettiler.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>