BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ 2014 YILINI DEĞERLENDİRDİ

Ordu’nun en büyük ilçesi konumunda yer alan Altınordu da, Belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalar Faaliyet Raporu şeklinde Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından meclis üyelerine anlatıldı.

Altınordu Belediyesi bünyesinde yer alan 15 birim müdürlüğünün çalışmalarının yer aldığı Faaliyet Raporu, yaklaşık 2 saat süren bir oturumla Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından anlatıldı.

Meclis üyeleri tarafından büyük beğeni toplayan Faaliyet Raporunun önümüzdeki dönemler için kendilerine ışık tuttuğunu ifade eden Başkan Tekintaş, ” Altınordu için hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde artarak devam edecektir, bu durum hemşehrilerimiz tarafından da yakın zaman içerisinde görülecektir” dedi.

1 Nisan-31 Aralık 2014 dönemini kapsayan Faaliyet Raporunun önümüzdeki her yıl tekrarlayacağının altını çizen Başkan Engin Tekintaş” Şeffaf bir Belediyecilik örneği sergileyerek neler yaptığımızı ve neler yapacağımızı kamuoyu ile paylaştığımız için mutluyuz. Bizim için bir yol haritası konumunda olan bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

1 Nisan-31 Aralık 2014 dönemini kapsayan Faaliyet Raporunun meclis üyeleri ile paylaşılmasının ardından Altınordu Belediyesi Ocak Ayı ilk birleşimi Belediye Başkanı Engin Tekintaş başkanlığında geçekleşti.