Başkan Engin Tekintaş, Bedensel Engelliler Basketbol Takımını Ziyaret Etti

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel 1. Ligi’nde mücadele eden Altınordu Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Takımını ziyaret etti. 

haber (2)

Atatürk Spor Salonunda yarın oynanacak Kıbrıs maçı öncesi antrenman yapan sporcuları ziyaret eden Tekintaş, sporculara baklava ikramında bulundu. Sporcularla tek tek ilgilenerek sorunlarını dinleyen Tekintaş, bazı sporcularla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tekintaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, takımlarının sezona iyi bir başlangıç yaptığını ifade ederek, “Şu ana kadar oynanan 4 maçın 3′ünü kazanmasını bildik. İnşallah hedefimiz Süper Lig.” dedi.

Bu sezon takımdaki tüm oyuncuların çok azimli ve gayretli olduğuna dikkati çeken Tekintaş, oyuncularına sonuna kadar güvendiğini söyledi. Belediye Başkanı Engin Tekintaş, takımdaki her bir oyuncunun hikayelerinin de olduğuna dikkat çekerek, “Kimi oyuncumuz işçi, kimi oyuncusu memur, kimi oyuncumuz ise gazi. Ama hepsinin bir gayesi var birlik ve beraberlik içerisinde tüm engellilere azimleriyle örnek olmak.” diye konuştu.

Takım antrenörü Cem Aslan ise, bu sezon hedeflerinin Süper Lig olduğuna dikkat çekerek, “Bu konuda iddialıyız. Sağolsun sayın Belediye Başkanımız, Engin Tekintaş bizim tüm sorunlarımızla yakından ilgileniyor. Onun çabaları ve destekleriyle takıma yeni oyuncular takviye ettik. İnşallah taraftarlarımızın da desteğiyle hedeflediğimiz yerde olacağız.” şeklinde konuştu.

haber (1) haber (3) haber (4)