BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ, ÖĞRETMENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Altınordu  Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü´nde okulları ziyaret ederek, öğretmenlerle buluştu.

Öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Başkan Tekintaş,  “Ülkemiz siz öğretmenlerimiz sayesinde çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşacaktır” dedi.

24 Kasım Öğretmenleri günü nedeni ile Ordu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a Altınordu ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu’da eşlik etti.

“EĞİTİME HER ZAMAN DESTEK VERDİK”

Gelecek nesillerin donanımlı ve iyi yetişmesi öğretmenler sayesinde mümkün olacağının altını çizen Başkan Engin Tekintaş, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın özverili bir şekilde gelecek nesillere hazırlayan tüm eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Altınordu Belediyesi olarak sadece bugün değil her zaman eğitimcilerimizin, öğretmenlerimizin yanında yer aldık. Göreve geldiğimiz günden itibaren İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile ilçemiz genelinde eğtim veren kurumlar ve okullar ile devam istişare halindeyiz” diye konuştu.

“SİZLER BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ”

Altınordu Belediyesi olarak her zaman eğitime destek verdiklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti. “Yetiştirdiğiniz her öğrencinin bu ülkenin ve bu şehrin hem yönetiminde hem de hizmetinde bulunacak özel insanlar olduğundan mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu vesile ile sadece bugün değil her zaman sizin yanınızda olan birisi olarak 24 Kasım Öğretmenler gününüzü en kalbi duygularımla tebrik ediyor, sizlere eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

  “BAŞKANIMIZ BİZİM DAİMA YANIMIZDA “

Ziyarette bir konuşma yapan Ordu Anadolu Lisesi Müdürü Birol Erdoğdu  “ Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş ve ekibi sadece bugün değil, her zaman bizlerin yanında yer alıyorlar. Başkanımıza eğitim camiasına verdiği destek  için teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tekintaş, Daha sonra 24 Kasım öğretmenler günü münasebeti ile öğretmenlere hediye taktim etti.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>