BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ, SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Tekintaş, bir yandan yapılan çalışmaları inceliyor, diğer yandan da vatandaşın sorunlarını dinleyip esnafları ziyaret ediyor.

Ziyaretleler kapsamında eski sanayi esnafını ziyaret eden Başkan Engin Tekintaş, esnaflar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Eski sanayi esnafının sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve Altınordu Belediyesi olarak kısa zaman içinde eski sanayi esnaflarımızın sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Eski sanayi esnafımızın bizlere olan desteğini biliyoruz. Eski sanayi için yapacağımız projemizi en kısa zamanda hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu kapsam da Altınordu ilçemizin genelindeki çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bunu her geçen gün yaşayarak görüyoruz”

“Bizlere Olan Desteğinizi Biliyoruz”

Eski sanayi esnafının kendilerine olan desteği çok iyi bildiklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti “ 30 Mart yerel seçimlerinde bizlere verdiğiniz desteğin farkındayız. Sizlerin bizlerden beklentisini de gayet iyi biliyoruz. Onun için çalışmalarımızı hızlandırıp en kısa zaman içinde sanayi esnafımızın temel sorununu çözüme kavuşturacağız”

“Her Zaman Yanınızdayız”

Her zaman sanayi esnafının yanında olduklarını bundan sonra da olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş “ Sizlerin her zaman yanındayız. Ne sorununuz olursa olsun, bizler sizin her zaman ulaşabileceğiniz ve destek görebileceğiniz yedeyiz. Onun için kendinizi yalnız hissetmeyin, biler sizin için buradayız” dedi.

“Başkanımıza Teşekkür  Ediyoruz”

Ziyaretinden dolayı Başkan Engin Tekintaş’a Teşekkür eden  eski sanayi esnafları “ Başkanımızın sanayi esnafı başta olmak üzere esnaflar ile yakından ilgilenmesi bizleri memnun ediyor. Bütün esnaflar adına başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

 

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>