Başkan TEKİNTAŞ, 1 Mayıs’ta Çalışan İşçileri Ziyaret Etti

mayıs foto 4

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde  çalışan Eski Sanayi Sitesi esnaf ve personelleri ile bir araya geldi.

Başkan Tekintaş, ziyaret kapsamında görüştüğü esnaf ve çalışanlardan başta su baskınları olmak üzere yaşadıkları problemler hakkında bilgiler aldı.

İncelemelerinin ardından değerlendirmede bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, eski sanayi sitesini bulunduğu yerden kaldırarak, sanayi sitesi esnafına yakışır modern ve sorusuz bir alan oluşturmanın planlamasını sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Engin Tekintaş, açıklamasında “Bugün, 1 Mayıs İşçi Bayramı, ama biz bu günü sanayi esnafımız ve çalışan işçilerimizle değerlendirmek, onları yerinde ziyaret ederek bu özel günlerinde bir arada olmak istedik,  onun için  buradayız.”dedi.

‘Seçim öncesi ziyaretlerimizde mutlaka teşekkürlerimizi ileteceğimizi, sanayimizi tekrar ziyaret edeceğimizi ifade etmiştik’ diyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum. Biz bugün aynı noktada tüm kardeşlerimize, iş yeri sahiplerimiz ve çalışanlarımız ile bir arada olduk. Aynı zamanda sanayi içerisinde var olan sorunları dinleme ihtiyacı hissetmiştik, onu da yerine getirmiş olduk. Burad
a yapılması gerekeni ve gelecek ile ilgili hazırlıkları esnafımız ile paylaşıyoruz. Sanayi esnafımız gerçekten cefakar, özverili, çalışkan ve dinamik bir yapı içerisindedir. Sanayi esnafımıza daha özel ve güzel mekanları, modern alt ve üst yapısı, her şeyi ile bizim layık bulduğumuz ve onların da kendilerine layık olacağı sanayi sitesi planlamamızı sürdürdüğümüzü ifade ediyoruz. Bu süreç içerisinde onlarında fikirlerini almaya devam edeceğiz. Sorunlu bir bölgede olduğumuzu da ifade etmekte fayda var. Bu sorunları çözmek için gereken birlikteliği sağladığımızı görüyorum. Yaşadığımız problemleri birlikte aşarak, sorunsuz bir Altınordu için  el birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.