BAŞKAN TEKİNTAŞ: “140 KM BETON YOL VE 53 KM SICAK ASFALTI VATANDAŞIN HİZMETİNE SUNDUK”

ALTINORDU BELEDİYESİ 30 MART YEREL SEÇİMLERİNDEN BU YANA SÜRDÜRDÜĞÜ BETON YOL VE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi tarafından 30 Mart Yerel Seçimlerinden bu güne ilçe genelinde 53 kilometrelik sıcak asfalt ve 140 kilometrelik beton yol hizmete sunulurken 2018 yılında hedeflenen 152 km beton yol ve 82 km sıcak asfalt projesinde ise çalışmalar hızla devam ediyor.

Altınordu Belediyesi ulaşımda sorunların ortadan kaldırılması amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçe genelinde yol genişletme ve bakım onarım çalışmalarına devam eden Altınordu Belediyesi sıcak asfalt ve beton yolda ise hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda 30 Mart yerel seçimlerinden bu yana 52 km’lik sıcak asfaltı milletin hizmetine sunan Altınordu Belediyesi, 2018 yılı sonuna kadar hedeflediği 82 kilometrelik sıcak asfalt çalışmalarına ise devam ediyor.

ALTINORDU 262 KM’LİK BETON YOL AĞINA KAVUŞUYOR

Sıcak asfalt çalışmaları ile birlikte beton yol çalışmalarına da devam eden Altınordu Belediyesi aradan geçen 3.5 yılda 140 km’lik beton yolu milletin hizmetine sundu. Altınordu Belediyesi bu günü kadar yaptığı çalışmaların yanı sıra 2018 yılındaki beton yol hedefini ise 152 km olarak belirledi. Çalışmaların aralıksız sürdüğü 152 km’lik beton yolda, belediye-millet işbirliğinin de yer aldığı çalışmalarla Altınordu Belediyesi ilçeyi 2018 yılı sonunda 262 km beton yola kavuşturmayı hedefliyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ALTINORDU’NUN ULAŞIM AĞI KONFORA KAVUŞACAK”

30 Mart Yerel Seçimlerinden bu yana beton yol ve sıcak asfalt projesinde önemli çalışmaları geride bıraktıklarını ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu’da ulaşımı konfora kavuşturmak istediklerini söyledi. Bu zamana kadar geçen sürede Altınordu’da yapılan beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarını değerlendiren Başkan Tekintaş, “30 Mart 2014’ten bu yana söz verdiğimiz beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda geçen 3.5 yıllık sürede ilçe genelinde ulaşımda büyük mesafe kat ettik. 92 mahallede yürüttüğümüz kapsamlı çalışma ile 140 km beton yol ve 53 km sıcak asfaltı milletimizin hizmetine sunduk. 2018 yılı içinde ise 152 km beton yol ve 82 km sıcak asfalt hedefi belirledik. Altınordu Belediyesi olarak belirlenen bu hedef için çalışmalara başlayarak mesafe kat etmeye devam ediyoruz. Tüm bu çalışmalar sonucunda Altınordu’yu 2018 yılı sonunda 262 km beton yola ve 135 km sıcak asfalta kavuşturmayı planlıyoruz” dedi.