Başkan TEKİNTAŞ " 186 Bin Nüfus Bize Emanettir "

230 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçiminin ardından yeni kurulan Altınordu ilçesinin ilk Belediye Başkanı seçilen Engin Tekintaş, partililere ve seçmenlere teşekkür etti.

 

 

 

Seçimlerde halkın teveccüh gösterip kendisini başkan seçtiğini ve Altınordu’yu yönetme emanetinin kendisine verilmesinden dolayı Altınordu halkına teşekkür ettiğini belirten Başkan Tekintaş, “Bu bizim için elbette bir onur vesilesidir. Sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunu biliyorum. 186 bin nüfus artık bize emanettir. Bu emaneti en iyi şekilde koruyacağımızı halkımızın bilmesini istiyorum” dedi. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş şunları kaydetti;

“Değerli hemşehrilerim, Altınordu Belediye’miz sizlerin desteği ile AK Parti’den şahsımın aday olduğu bir seçim sürecini tamamlayarak, Belediye Başkanı olarak sizlere hizmet etmek için yola koyulduk. Öncelikle seçim sürecinde bizlere vermiş olduğunuz desteğe teşekkür ediyorum. Ev ve işyerlerinize misafir olduk, sanayi ve kamu kurumlarında bizleri en iyi şekilde ağırladınız. Bu zaman zarfında göstermiş olduğunuz misafirperverliğinize sonsuz teşekkür ediyorum. Şimdi ise hedef; Hizmet. Bu çerçevede yapılacak olan tüm çalışmalar bu güne kadar sizlere sunduğumuz  projede mevcut idi. Şimdi ise verdiğimiz bu sözleri, size sunduğumuz tüm çalışmaları, yapacağımız her türlü hizmeti planlı olarak yürütmeye devam edeceğiz. Yeni kurulan Altınordu ilçemiz Büyükşehir Ordu’da özel bir yere sahiptir. Bizim amacımız Altınordu’nun  Karadeniz Bölgesi ve Türkiye’de örnek bir ilçe olabilmesi içindir. Bu hedef doğrultusunda tüm kardeşlerimizle birlikte el birliği içerisinde çalışmalara devam edeceğiz. Biliyoruz ki 92 mahallede yaşayan 186 bin nüfusun tamamı bundan sonra bize emanettir. Bu emaneti en iyi şekilde koruyacağımızı hemşehrilerimin bilmesini istiyorum.  Halkımızın ihtiyaçlarını karşılayacak  ve hizmetler sunmaya yönelik çalışmalar yapacağımızın bilinmesini istiyorum. İnşaallah 5 yıl içerisinde hem yüzü gülen, hem de halkın yüzünü güldüren bir belediyeciliği sizlere sunacağız. Şu bilinmelidir ki, millet varsa biz varız. Altınordu’nun güzel insanları, kardeşlerimiz, kıymetli dostlarımız; Bu güne kadar sizlere gösterdiğimiz duygu, hoşgörü ve güleryüz bundan sonra da aynı hız ve gayretle devam edecektir. Bu vesile ile başladığımız bu görevde  tüm değerlendirmelerimizi yaparak size hizmet için hazırlanıyoruz. Kısa süre içerisinde meclis üyelerimiz ve büyükşehir ile koordinasyon kurup hızlı bir şekilde hizmetimizi başlatıp devam ettireceğiz. Herkese sağlıklı, güzel ve hizmet dolu günler diliyorum” şeklinde konuştu.