Başkan Tekintaş, 2. Sanayi’deki Çalışmaları İnceledi

Başkan Tekintaş: “Sanayimizin Daha Mükemmel Olması İçin Hiçbir Fedakarlıktan Kaçınmıyoruz”

Altınordu Belediye Başkan Engin Tekintaş, alt yapı, sıcak asfalt ve çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiği Karapınar Mahallesi 2. Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu.

san (2)

 

Altınordu Belediyesi, şehrin istihdam ve ekonomisine katkı sunan alanlardan bir tanesi olan Karapınar Mahallesi 2. Sanayi Sitesi’ndeki alt yapı, sıcak asfalt, çevre düzenlemesi ve bina yüzleri giydirilmesi gibi alanlarda çalışmalarına devam ediyor. 2. Sanayi Sitesi’nin modern bir kimlik kazanması için hummalı bir çalışma gerçekleştiren Altınordu Belediyesi ekipleri, ilerleyen günlerde dökülecek olan 4 km’lik sıcak asfalt öncesi hazırlıklarını ise aralıksız sürdürüyor.

Yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla Karapınar Mahallesi 2. Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, sanayide başlattıkları alt yapı ve sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Gerçekleşen inceleme gezisinde Başkan Tekintaş’a, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, sanayi esnafı ve yetkililer eşlik etti.

Başkan Tekintaş: “Sanayi Esnafımız Bizim Bel Kemiğimiz”

2. Sanayi Sitesi’nde yapılan çalışmaları inceleyen ve esnafla bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, burada yaptığı konuşmada ekiplerin sanayi içerisindeki çalışmaları hızlı bir şekilde bitirmek amacıyla yoğun bir çalışma gerçekleştirdiğini söyledi. Sanayi esnafının şehrin istihdamına katkı sunduğunu ve mükemmel bir alanda hizmet etmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını dile getiren Başkan Tekintaş, “Sanayi’de yaşanan problemleri biliyorduk ve şimdi problemlerin üstesinden geliyoruz. İnceleme yaptığımız alanda alt yapıyı görmenin yanı sıra çevre düzenlemesinin de nasıl olacağı konusunda esnafımızla birlikte istişarede bulunuyoruz. Sanayi esnafımız bizim bel kemiğimiz, istihdam, otomotiv ve inşaat sektörüne hizmet eden esnafımızın bulunduğu sanayi alanı bizim en önemli mekanlarımızdan bir tanesi. Sanayimizin daha mükemmel olması içinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz ve elimizden gelen tüm imkanları kullanıyoruz. Bir şehrin gözbebeği üretimdir, bu sebeple üretimin yapıldığı sanayilerde de esnafın daha mükemmel alanlarda hizmet etmesini sağlamak gerekiyor. Yaptığımız incelemeler sonucunda eksikliklerimizi gördük, yapılan çalışmaları tekrar gözden geçirdik. Kısa sürede bitireceğimiz bu hizmetlerin sanayi esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Karapınar Mahallesi 2. Sanayi Sitesi’ne yapılan inceleme gezisi çalışmaların yerinde görülmesinin ardından sona erdi.

san (1) san (3) san (4) san (5) san (6) san (7)