BAŞKAN TEKİNTAŞ ALTINORDU MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Ziyaretinde Başkan Tekintaş’ı Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk ve çok sayıda Muhtar karşıladı.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, burada yaptığı konuşmada “ Muhtarlar ile bir bütün olduklarını ve millete hizmet için çalıştıklarını” söyledi.

Başkan  Engin Tekintaş ziyarette  şöyle konuştu. “ Kısa bir süre önce Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Seçilen değerli kardeşimiz Olgun Öztürk ve Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak amacı ile buraya geldik. Öncelikle Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanımıza ve değerli yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Muhtar arkadaşlarımız ile devamlı istişare halindeyiz. Ortak hedefimiz millete hizmet etmek ise bizler de bu yolda muhtar arkadaşlarımız ile bir bütün halinde çalışıyoruz” diye konuştu.

Başkan Tekintaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk “ Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a bizlere gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. Başkanımız ile her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar muhtar arkadaşlarımız ile bir bütün halinde çalışıyor olması bizleri çok mutlu ediyor. Başta Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş ve ekibine  ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum ” diye konuştu