Başkan Tekintaş, Belediye Meclis Üyeleri ile İftarda Buluştu  

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Meclis üyeleri ve ailelerini iftarda ağırladı.

Düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu İlçe Başkanı Mustafa Kemal, Milliyetçi Hareket Partisi Altınordu İlçe Başkanı Osman Sıldır, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve aileleri katıldı. İftar programında bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ramazan ayının bereketi ile bir aradan olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

“El birliği İçerisinde İlçemizi Geleceğe Taşıyoruz”

Altınordu Belediyesi Meclis üyeleri ile işbirliği içerisinde çalışarak Altınordu’yu geleceğe taşıdıklarını aktaran Başkan Tekintaş, “Tüm meclis üyelerimiz ile bütün yıl birlikte çalışıyoruz. Ramazan ayının bereketi ile birlikte olmak, aile olmak ve aile mutluluğu içerisin de bir masayı paylaşmak en güzel mutluluk. 2014 yılında bir yola çıktık, ekibimizle, meclis üyelerimizle ve demokrasinin temel taşı olan siyasi parti üyeleri ile çıktığımız bu yolda el birliği içerisinde güzel şehrimizi geleceğe taşıma mücadelesi vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar elbette ilk olarak milletimize rahatsızlık veriyor ama yapılıp bittikten sonra ise ne kadar memnuniyet ortaya koyulduğunu hissediyoruz” dedi.

“Meclisimizde Sağduyulu Bir Çalışma Yaparak Millete Hizmet Ediyoruz”

2014 yılından bu yana ayrım gözetmeksizin çalışmaların sürdüğünü, meclis üyeleriyle de sağduyulu bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Demokrasinin bir gereği olarak mücadelemizi siyasi atmosferde sürdürmeye devam ediyoruz. Belediye olarak 2014’ten bu yana hiçbir ayrım gözetmeksizin milletin beklentilerine cevap verebilecek çalışmaları birlikte sürdürüyoruz ve bu açıdan siyasi partilerin meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Mecliste gösterdiğimiz sağduyu ve millet için yaptığımız çalışmaları bizi son derece mutlu ediyor” diye konuştu.

Düzenlenen iftar programı yapılan dualarla ile sona erdi.

HABER (1) HABER (2) HABER (3)

 

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>