BAŞKAN TEKİNTAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Meclis üyeleri ile iftarda bir araya geldi.

Düzenelenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, aileleri katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Meclis üyeleri ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu” söyledi.

Aileleri ile birlikte sağlık sıhhat içerisinde nice Ramazanlara ulaşmanızı diliyorum diyen Başkan Tekintaş” Altınordu Belediyesi olarak geçen yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayı boyunca açık olacak iftar çadırını kurduk. Bunun haricinde 18 Mahallemizde 42 Mahallemizi bir araya getirerek mahalle iftarları düzenliyoruz. Ben bu ayın birlik ve beraberliğimizi daha da sağlamlaştırması için bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Buraya katılımlarınızdan dolayı siz değerli meclis üyelerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediye meclis üyeleri de, gerçekleşen iftar yemeği sonrası böyle bir organizasyonun kendilerini onurlandırdığını belirterek Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür ettiler.