BAŞKAN TEKİNTAŞ, BELEDİYE PERSONELİNE SESLENDİ

‘’HEPİMİZE BÜYÜK İŞLER DÜŞÜYOR’’.

 Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, belediye personeliyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, Altınordu Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu belirtirken,  “Altınordu ilçemizin adının varlığının hissedilebilmesi içinde hepimize çok büyük işler düşüyor” dedi.

Devlet Su İşleri(DSİ),  bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine başta Belediye Başkanı Engin Tekintaş olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli , Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri , belediye personeli ve ailesi katıldı.

 İftar sonrasında personele seslenen Belediye Başkanı Tekintaş, 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinden sonra Altınordu İlçesinin geleceğini inşa etmeye çalıştıklarını söyledi.

 “Birlikte gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Mesai gözetmeksizin yürütülen çalışmalar bu milletin geleceğini inşa etmek üzere harcadığmız zamandır” diyen Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı konuşmada, “Belediye hizmet binamızı inşa etmeye devam ediyoruz. Kısa sürede yeni hizmet binasına taşınacağız.  Bizden hizmet alan bizden hizmet bekleyen hizmetkarı olduğumuz milletimizin o binaya geldiklerinde ‘Bizlere yakışıyor’ dedikleri bir ortamı inşallah inşa etmeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.