BAŞKAN TEKİNTAŞ: ” BETON YOL PROJESİNE 2017′DE DEVAM EDECEĞİZ”

Altınordu Belediyesi tarafından yürütülen 90 Km’lik beton yol projesinde sona yaklaşıldı.

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yağızlı-Akkese bağlantı yolu, Teyneli- Dedeli bağlantı yolu ve Hacılar mahallelerinde beton yol çalışması devam ediyor.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve beraberinde Başkan Yardımcısı Fatih Evli ile birim müdürleri ile Yağızlı-Akkese bağlantı yolunda yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Tekintaş, burada yaptığı incelemelerin ardında yaptığı açıklamada, “Altınordu Belediyesi olarak söz verdiğimiz gibi beton yol programımıza devam ediyoruz. Şuanda ekiplerimiz Yağızlı-Akkese bağlantı yolu, Teyneli- Dedeli bağlantı yolu ve Hacılar mahallemizde çalışma yürütüyor. Beton yol programımıza 2017 yılında da devam edeceğiz. Yapılan her çalışmanın millet için yapıldığının bilincinde ve farkındayız. Onun için ‘Halka hizmet Hakk’a hizmet’ anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz.” dedi.

“YERİNDE İNCELEME YAPIYORUZ”

Çalışma yapılan ve yapılacak olan yol ağını Başkan yardımcıları ve Birim Müdürleri ile yerinde incelediklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş sözlerine söyle devam etti “  Hedefimiz yıl sonuna kadar 90 km’lik beton yol programımızı tamamlamak. Ekiplerimiz gece-gündüz demeden bunun gayreti içinde çalışıyor. Bizde Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ile çalışma yapılan ve yapılacak olan yol ağımızı inceleyerek işlerin daha da kaliteli olması için çalışıyoruz. Milletimizin bize olan güven ve desteğini onlara söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçirerek göstermeye gayret ediyoruz” şeklinde konuştu.

“2017 YILINDA BETON YOL ÇALIŞMAMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

2017 yılında beton yol çalışmasına devam edileceğini söyleyen Başkan Engin Tekintaş “ Hedefimiz yarım kalan mahallelerimizde beton yol çalışmasını devam ettirmek. Bunun için gereken çalışmaları yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Belediye olarak elimizin değmediği ve ekiplerimizin girmediği mahalle kalmayacak”diye konuştu.

“YAPILAN ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Yıllardan beri sorun olan mahalle yollarının beton olmasından dolayı memnun olan Mahalle sakinleri Başkan Engin Tekintaş’a  teşekkür ederek şunları söylediler “ Yollarımızda araç geçmez duruma gelmişti. Ancak biz başkanımıza güveniyorduk, Başkanımız da bizim bu güvenimizi boşa çıkartmadı. Yolumuzu beton yaparak bizleri mutlu etti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>