BAŞKAN TEKİNTAŞ “BİR ŞEHRİ YENİ BAŞTAN İNŞA ETMEK KOLAY DEĞİL”

Altınordu Belediyesi tarafından ilçe genelinde sıcak asfalt çalışması aralıksız devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin en büyük mahallelerinden olan Şahincili  mahallesinde başlatılan sıcak çalışması tüm hızıyla sürüyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Engin Tekintaş, bir şehrin kolay inşa edilmediğini ancak baştan doğru ve planlı çalışma ile problemin temelden çözülebileceğini belirtirken yaptığı açıklamada  “ Şahincili, şehrimizin yoğun nüfusu olan mahallelerimizden birisidir. Altınordu Belediyesi olarak 2016 yılı içerisinde başlattığımız sıcak asfalt programı kapsamında Şahincili mahallemizde 11,25 km’lik bir yol ağında sıcak asfalt çalışmasına başladık. Mahallemizde şuana kadar alt yapı çalışması tamamlanan 1,5 km’lik bir alanda sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Hedefimiz milletimize layık yolları onların hizmetine sunmak” diye konuştu

“ÇALIŞMALARIMIZI UZUN VADELİ YAPIYORUZ”

Altınordu Belediyesi olarak yapılan çalışmaların uzun vadeli olduğunun altını çizen Başkan Engin Tekintaş, “Belediye olarak yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız hiçbir çalışmayı kısa vadeli yapmadık.  Yaptığımız her çalışmamız uzun vadeli ve geleceğe yatırım olarak yaptık. Milletimizin bizlere olan güveni tam. Bu bilinçle yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz. Milletimize verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

“11,25 KM’LİK SICAK ASFALT  MAHALLEMİZİN YOL SORUNUNU ÇÖZECEK”

  Şahincili mahallemizin alt yapısının büyük bir bölümünün yenilendiğini kaydeden  Başkan Engin Tekintaş “Şahincili Mahallemizde yürüttüğümüz sıcak asfalt çalışmasıyla mahallenin yol sorununu çözeceğiz. 2016 yılı içerisinde yapacağımız 30 km’lik sıcak asfalt çalışması ilçe merkezinde tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz alt yapısı tamamlanmış olan mahallelerde aralıksız  çalışıyor.  Nüfus bakımından ilçemizin en büyük mahallesi olan Şahincili mahallesinde başlattığımız sıcak asfalt çalışmamız ise bu çalışmalar kapsamında devam ediyor. Ekiplerimiz şuana kadar 1,5 km’lik bir yol ağında sıcak asfalt çalışmasını milletimizin hizmetine sundu. Hedefimiz  kısa süre içinde Şahincili mahallemizde hedeflediğimiz 11,25 km’lik sıcak asfalt çalışmasını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmak” şeklinde konuştu.

 

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>