BAŞKAN TEKİNTAŞ “BU MİLLETE HİZMETKAR OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş muhtarlarla istişare ve değerlendirme toplantılarına devam ediyor.
1 (5)
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Muhtarlar Toplantısı’nda mahalle muhtarları ile bir araya gelerek mahallelerde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu.
Yapılan çalışmaların gelecek için bir yol haritası olduğunun altını çizen Başkan Engin Tekintaş
“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.
Başkan Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti: “Altınordu Belediyesi olarak 4 grup halinde gerçekleştireceğimiz muhtarlar toplantısının 2’incisini gerçekleştiriyoruz. Burada olan 23 muhtar arkadaşlarımız ile 7 gün 24 saat iletişim halindeyiz. Altınordu Belediyesi olarak geçmiş 3 yılda yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı siz değerli muhtar arkadaşlarımız ile istişare edip gelecek için yön haritamızı çizeceğiz. Ordu’nun en büyük ilçesi olan Altınordu ilçesinde gerçekleştirdiğimiz değişim ve dönüşüm devam ediyor. Bizler bu değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken siz değerli muhtarlarımızda aldığımız güç ve destek ile yolumuza devam ediyoruz. Sizlerin mahallelerinde olan problemleri bizim problemimizdir. Bu bilinçle hareket edip, sorunları çözmeye devam ediyoruz.”
“MİLLETE SÖZ VERDİĞİMİZ BÜTÜN PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”
30 Mart yerel seçimlerinde millete verdikleri bütün sözleri yerine getirmek için gece gündüz çalıştıklarnı ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak milletimizin hizmetinde onların yanında olmaya devam diyoruz. 30 Mart öncesi milletimize ne söz vermişsek bugün onu yerine getirmek için bütün mesai arkadaşlarımız ile çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
Düzenlenen muhtarlar toplantısı karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.
1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (6) 1 (7)