Başkan Tekintaş: “Bu Şehri En İyi Şekilde Geleceğe Taşımak İçin Çalışıyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Türk Eğitim-Sen’i Ziyaret Etti

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Türkiye Egitim, Ögretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (Türk Eğitim-Sen) Ordu İl Başkanlığını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

HABER (2)

Altınordu Belediyesi şehrin geleceğe hazırlanması için yaptığı çalışmalara aralıksız devam ediyor. Tüm bu çalışmalar devam ederken Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ta şehri geleceğe taşıyacak olan çalışmaların istişare edilmesi amacıyla Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Türk Eğitim Sen Ordu İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Tekintaş, Türk Eğitim-Sen Ordu İl Başkanı Ömer Okumuş, yönetim kurulu üyeleri ve sendika çalışanları ile bir araya geldi.

Başkan Tekintaş: “Bizim İçin Önemli Olan Şey, Bu Şehri Geleceğe Taşımaktır”

Türk Eğitim-Sen’e gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yerel yönetimler olarak bizler STK’larla işbirliği içerisinde çalışarak şehri geleceğe taşıyacak hizmetler yapmayı sürdüreceklerini söyledi. Ziyaret çerçevesinde yapılan fikir alış-verişlerini kendisini mutlu ettiğini dile getiren Başkan Tekintaş, “Türk Eğitim-Sen’e ve yönetimine ev sahiplikleri dolayısıyla teşekkür ediyor ve kongre sonrası oluşan yönetime de kolaylıklar diliyorum. Bizim için önemli olan yaşadığımız bu şehri geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktır. Bu çerçevede sendikalarla yaptığımız fikir-alışverişlerinden ziyadesi ile mutlu oluyoruz. Ziyaret kapsamında yaptıklarımızı anlattık ve yapılması gerekenleri de karşılıklı olarak görüşme fırsatı bulduk. İnanıyoruz ki STK’lar ve yerel yönetimler olarak iş birliği içerisinde çalışarak bu şehri iyi bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Okumuş: “Fikir Alış-Verişinde Bulunmak Bizi Mutlu Ediyor”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından gerçekleştirilen ziyarette söz alan Türk Eğitim-Sen Ordu İl Başkanı Ömer Okumuş, gerçekleşen ziyaretin Ordu’nun sorunları ile ilgili fikir alış-verişin de bulunmalarına olanak sağladığını belirtti. Şehirde yaşanan sorunların çözülmesinin kendilerini mutlu ettiğini aktaran Okumuş, “Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a nazik ziyaretleri sebebi ile teşekkür ediyorum. Bu ziyaret Ordu’nun sorunları ile ilgili fikir alış-verişinde bulunmamızı sağladı. Sorunların çözülmesi tüm Orduluları olduğu gibi bizleri de mutlu ediyor. Türk Eğitim-Sen ailesi olarak Başkan Tekintaş’a ve ekibine yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaret, günün anısına verilen hediyeler ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

HABER (1) HABER (3)