BAŞKAN TEKİNTAŞ; ” CUMHURİYETİMİZİN İLANININ 91. YIL DÖNÜMÜNE ERİŞMENİN ONUR VE GURURUNU YAŞIYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 91. yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

      Başkan Tekintaş, yayımladığı mesajında, “Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 91. yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

“Şanlı Bayrağımızın dalgalandığı bu topraklarda yaşamak hepimiz için onur ve gurur vesilesidir” diyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, mesajında şu sözlere yer verdi; ” Milletimizin, yenilgiden zafere; karanlıktan aydınlığa; yok olmaktan yeniden dirilişe adım attığı bu anlamlı günde, Cumhuriyet’imizin 91. Kuruluş Yıl dönümünün sevincini milletçe yüreğimizde hissetmenin haklı gururunu yaşıyoruz Cumhuriyetimizin kuruluşun 91. yıl dönümüne erişmenin engin gururunu, onurunu, sevincini ve mutluluğunu yaşarken, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatan için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha anıyor, başta Altınordulu hemşerilerimiz olmak üzere tüm Türk halkının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum”