23.07.2018

Başkan Tekintaş: “Durugöl Tarihinde Almadığı Hizmetlere Kavuştu”

Altınordu Belediyesi’nden Durugöl’e 7 Km’lik Sıcak Asfalt

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Durugöl Mahallesinin tarihinde görmediği hizmetleri aldığını belirterek Durugöl’e 7 kilometre sıcak asfalt kazandırdıklarını söyledi.

haber (7)

Altınordu Belediyesi modern ve yaşanabilir bir Altınordu parolası ile 30 Mart Yerel seçimlerinden bu yana sürdürdüğü çalışmalara aralıksız devam ediyor. Alt yapıdan üst yapıya, sosyal alanlardan örnek projelere birçok alanda gerçekleştirdiği hizmetleri vatandaşın kullanımına sunan Altınordu Belediyesi yaptığı çalışmalarla vatandaşın takdirini topluyor. Ulaşım alanında da devrim niteliğinde çalışmalara imza atan Altınordu Belediyesi, yaptığı bu çalışmalarla ulaşımda sorunları ortadan kaldırarak ilçede ulaşımın konfora kavuşmasını sağlıyor.

 Başkan Tekintaş: “Durugöl’e 7 Km’lik Sıcak Asfalt Kazandırdık”

Altınordu Belediyesi bu kapsamda 2018 yılı içerisinde hedeflediği 64 km’lik sıcak asfalt çalışmasına birçok mahallede olduğu gibi Durugöl Mahallesinde de devam ediyor. Ekiplerin hummalı bir çalışma gerçekleştirdiği Durugöl Mahallesi ulaşımda zirveye taşınıyor. Durugöl Mahallesinde sürdürülen asfalt çalışmalarını inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Durugöl Mahallesinin tarihinde görmediği hizmetleri aldığını belirtti.

Durugöl Mahallesinde yapılan birçok hizmetle değişimin yaşandığını ve kısa sürede bitecek çalışmalarla mahallenin 7 km’lik sıcak asfaltla buluşacağını ifade eden Başkan Tekintaş, “Durugöl Mahallemizde standartları yüksek olan sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Spor tesislerinin olduğu ve konutlaşmanın yaygınlaştığı Durugöl Mahallemizde tüm bunlara bağlı olarak cadde ve sokakları en konforlu şekilde milletimizin hizmetine sunuyoruz. Ekiplerimiz mahallede iki finişer ile aynı anda çok yoğun ve çok özel bir çalışma gerçekleştiriyor. Kısa süre içerisinde bitireceğimiz çalışmalarla Durugöl Mahallesi sıcak asfalt konforunu yaşayacak. Bu çalışmaların tamamlanması ile Durugöl Mahallesinde toplamda 7 km sıcak asfalt yapmış olacağız. Bu rakamlar gösteriyor ki Durugöl Mahallesi tarihinde en çok hizmeti Altınordu Belediyesi ile almıştır ve almaya da devam ediyor. Sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarımız ilçenin birçok mahallesinde aralıksız sürüyor. Tüm bu hizmetler ilçemize hayırlı olsun” dedi.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4) haber (5) haber (6) haber (7) haber (8) haber (9) haber (10)