BAŞKAN TEKİNTAŞ “ GEREKEN TEDBİRLERİMİZİ ALDIK”

Altınordu Belediyesi ilçede dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası, karla mücadele çalışmalarına hızlı ve etkili bir şekilde başladı.

İlçede herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gereken tedbirleri alan Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sabah erken saatten itibaren yoğun mesai yaptı.

İlçenin yüksek kesimlerinde kapanan yollara müdahale eden ekipler yolları ulaşıma açarak vatandaşların ulaşımda sorun yaşamasının önüne geçti. Zamanında yapılan çalışmalardan memnun olan vatandaşlar ise Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a ve çalışan personellere teşekkür etti.

“TEDBİRLERİMİZİ ALDIK”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,“ Meteorolojiden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ilçemizde dün akşam itibari ile kar yağacağını biliyorduk. Bizde bu nedenle önceden önlemlerimizi aldık ve her an teyakkuzda olan bir ekip oluşturduk. Karın yağması ile birlikte ekiplerimizle sabahın erken saatlerinde karla mücadele çalışmalarına başladık. Şuan itibari ile kapalı mahalle yolumuz bulunmamaktadır” diye konuştu.

“KAR AÇMA ÇALIŞMALARIMIZI ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ İLE BİR ARADA YAPIYORUZ”

Karla mücadelede Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalıştıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “ Dış mahallelerimizde şuan kapalı mahalle yolumuz bulunmamaktadır. Olası kar yağışında ekiplerimiz hazır bir biçimde bekliyor. Kar açma çalışmalarımızı Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli bir şekilde yürütüyoruz” dedi.

“ÖNCELİK ÖĞRENCİ SERVİSLERİ, HASTA VE CENAZELERE

Kar ile mücadelenin hızlı ve etkili bir şekilde devam ettiğini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Ekiplerimiz 24 saat esasına göre çalışıyor. Bölgede yoğun kar yağışı olması nedeniyle önceliğimiz hasta, cenaze ve öğrenci servislerinin güzergâhlarıdır. Vatandaşlarımız bizlere 24 saat boyunca 444 40 52no.lu telefondan ulaşabilirler.  Hemşehrilerimizin bu konuda bizlere destek olmalarını ve asılsız ihbarlarda bulunmamalarını istiyoruz” diye konuştu.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>