BAŞKAN TEKİNTAŞ, GÜNCEL GAZETESİ’NİN 10. YAŞINI KUTLADI

Ordu’da günlük olarak yayınlanan ve imtiyaz sahipliğini Akın Çiçek’in yaptığı Ordu Güncel Gazetesi 10′uncu yaşına girdi.
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Güncel Gazetesini ziyaret ederek, 10′uncu yaşını pasta keserek kutladı.
Ordu Güncel Gazetesi’ni ziyaret eden Başkan Tekintaş’a Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şahin Sevinç eşlik etti.
Başkan Tekintaş’ı ziyaretinde gazetenin imtiyaz Sahibi Akın Çiçek, Genel Koordinatör Erkan Güngör ve gazete çalışanları karşıladı.
Başkan Tekintaş, burada yaptığı konuşmada, “ Bugün Güncel Gazetemizin 10. Yıl dönümü dolayısıyla ziyaretteyiz. Ben özellikle basın camiamızın verdiği emek ve gayrete teşekkür ediyorum. Yıllar ilerledikçe yerel medyanın ne anlama geldiğini bir kez daha fark etmeye devam ediyoruz. Elbette yazılı, görsel, internet ve kulağımıza hitap eden medya kuruluşlarının yereldeki tüm haber ve bilgileri aktarabilmek için özel bir gayreti var. Ben bu anlama tüm basın kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Ordu Güncel Gazetemizin bu yaşını bir kez daha tebrik ediyorum” diye konuştu.
Gazetenin imtiyaz Sahibi Akın Çiçek ise, Başkan Tekintaş ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “ Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a teşekkür ediyoruz. O bizim Ağabeyimiz. Her dönem farklıydı bugünde bizleri ziyaret ederek farklılığını , sıra dışılığını bir kez daha bizlere gösterdi. Bu nazik ziyaretinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum..” Şeklinde konuştu.