Başkan Tekintaş: “İftar Sofralarında Bir Arada Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz”

28.05.2018

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Saraycık Mahallesinde İftara Katıldı

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Saraycık Mahallesinde düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya gelerek mahallelilerle birlikte oruç açtı.

haber (1)

Altınordu’ya bağlı Saraycık Mahallesinde yıllardır yapılan iftar geleneği devam ediyor. Bu kapsamda toplanan mahalle sakinleri imece usulü yaptıkları yemeklerle birlikte iftar açmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyor. Saraycık Dereli Cami önünde Dereli Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Tekintaş: “Saraycık Hak Ettiği Yere Doğru İlerliyor”

Dereli Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından gerçekleştirilen iftar programında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ramazan’ın huzur ve bereketini hep bir arada yaşamaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Türkiye’nin önemli bir değişim ve dönüşüm yaşadığını, bu değişimden Altınordu ilçesinin ve Saraycık Mahallesinin önemli katkılar aldığına dikkat çeken Başkan Tekintaş, “Herkesin katkısı ile hazırlanan iftar sofralarında bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türkiye değişiyor, Türkiye gelişiyor. Bu değişim ve dönüşüm yaşanırken Altınordumuz ve mahallelerimizde bu dönüşümü yaşıyor. Bizde bu kapsamda çalışmalarımızı durmaksızın yürütmeye özen gösteriyoruz. Yaptığımız çalışmalar kapsamında Saraycık Mahallemizde önemli hizmetler gerçekleştirdik. Saraycık’ta yalnızca Dereli mevkiinde yaptığımız 2.5 km’lik sıcak asfalt ve cami etrafında yaptığımız düzenleme ile mahallemiz mükemmel bir hale geldi. Bundan son derece mutlu oluyoruz. Altınordu Belediyesi olarak Saraycık’ta 8.5 km sıcak asfaltın yanı sıra 11.5 km’yi bulan beton yol çalışmasını milletimizin hizmetine sunduk. Tüm bu çalışmalarla gördüğümüz şu ki; Saraycık hak ettiği yere doğru ilerliyor. Sizlerin verdiği güvenle bu çalışmalarımız ilerleyen süreçlerde de artarak devam edecek” dedi.

Düzenlenen iftar programı yapılan duanın ardından sona erdi.

haber (1) haber (2) haber (3) haber (4) haber (5) haber (6)