BAŞKAN TEKİNTAŞ “İLKOKUL YILLARIMI HATIRLADIM”

Ülkemizde her yıl okullarda kutlanmakta olan yerli malı haftası kapsamında Altınfındık İlkokulunda bir etkinlik düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Çetin Oranlı, Altınordu Milli Eğitim Şube Müdür Erdal Yazan, Altınordu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şahin Sevinç, Okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Başkan Tekintaş, öğrencilerle yakından ilgilenirken yaptığı konuşmada, düzenlenen etkinliğin kendisine ilkokul yıllarını hatırlattığını söyledi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Günümüzde artık yerli malı deyince aklımıza sadece gıda ürünleri gelmiyor. Hızla gelişmekte olan ülkemizde artık kendi silahımızı, tankımızı, füzemizi, otomobilimizi üretiyoruz. Elbette ki çocuklarımız yerli malına yiyecek içeceklerle başlayacak fakat sonrasında bilgiye dayalı olan yeni teknolojilerin üretiminde çocuklarımız etkin rol alacaklardır. Bu manada okul müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum” ifadelerini kullandı.