BAŞKAN TEKİNTAŞ İSLAM ALEMİNİN RAMAZAN AYINI KUTLADI

unnamed

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “İslam aleminin, milletimizin ve hemşehrilerimizin başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluşolarak değerlendirilen mübarek Ramazan Ayı’nı tebrik ederim” dedi.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının cömertlik, bereket, huzur ve dayanışma getirmesini dileyen Başkan Tekintaş,yayınladığı mesajında şunları kaydetti;

Özellikle Altınordu ve Ordu halkımızın, ülkemiz insanlarının ve tüm Müslümanların göz bebeği olan Ramazan Ayını kutluyorum. Herkese sağlıklı ve sıhhatli bir Ramazan Ayı diliyorum. Başı Rahmet, ortasımağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan Ayı’nın, hepimiz için bir kurtuluş vesilesi olmasını diliyorum. Bugüne kadar yaptığımız hizmetlerin daha fazlasını ve güzelini milletimize layık olma adına sürdüreceğimizi ifade etmek istiyorum. Bu güzel ve bereketli ayda, milletimizin de hoşgörü içerisinde birlik ve beraberliği ile kardeşlik duygusunu geliştirerek, nice Ramazan ve Bayramlarda beraber olmayı diliyorum. Biz Altınordu Belediyesi olarak, zenginlerin zekatından verdiğini, yardıma muhtaç insanlara ulaştırmaya devam edeceğiz. Milletimizi, birlik ve kardeşlik duyguları içerisinde 30 iftar akşamında buluşturmak için hazırlıklarımızıtamamladık. Büyükşehir Ordu ile birlikte bir bütün olarak gördüğümüz Altınordu ilçemizde, bu duyguları sonuna kadar sürdürmek, beklenen ve özlenen hizmeti, kardeşliği ve hoşgörüyü milletimize sunmak adına çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirtiyor, nice Ramazan ve Bayramlarda buluşmayı diliyorum”.