BAŞKAN TEKİNTAŞ KARAAĞAÇ MAHALLESİNİ İNCELEMELERDE BULUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Karaağaç mahallesinde yapımı tamamlanan beton yol çalışmasında incelemelerde bulundu.

Altınordu Belediyesi’nin önemli projeleri arasında yer alan ve 2015 yılında yapımına başlanılan Beton yol çalışmasında 85 km’lik bir yol ağını beton ile kaplayan ekiplerin çalışmasını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Engin Tekintaş “ Altınordu Belediyesi olarak söz verdiğimiz projelerimizden birisi de beton yol projesiydi. Bunun ilk aşaması olan 85 km’lik beton yol çalışmamızı bu yıl tamamen tamamlayacağız.  2017 yılında ise bu kez 90 km’lik beton yol çalışmamızın startını vereceğiz. Yapılan her çalışmanın millet için yapıldığının bilincinde ve farkındayız. Onun için Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Tekintaş’ın Karaağaç mahalle ziyaretine Başkan Yardımcısı Fatih Evli ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra mahalle sakinleri eşlik etti.

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>