BAŞKAN TEKİNTAŞ “KİTAP BİZİM EN ÖNEMLİ GIDAMIZDIR”

HABER (4) HABER (3) HABER (5) HABER (1)Altınordu Belediyesi 27 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kütüphaneler Günü etkinliği kapsamında İl Kütüphaneler Müdürlüğü  ile “İnsan Her Yerde Okur” isimli program gerçekleştirdi.

Altınordu Belediye Meydanında gerçekleştirilen okuma etkinliğine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Genç, İl Kütüphane Müdürü Bekir Seçil ve çok sayıda kitapsever katıldı.

Okumanın ve kitapseverliğin önemine vurgu yapan Başkan Engin Tekintaş “ Altınordu ilçemiz başta olmak üzere 81 ilde bugün aynı saate gerçekleşen bu organizasyonun bundan sonrada devam etmesi bizim en büyük arzumuzdur. Kitaplar bizim en iyi dostumuz, en iyi arkadaşımız ve en önemli gıdamızdır. Kitaplar bizim geçmişimiz ile geleceğimiz arasında bağı kuran en önemli araçtır. Onun için kitaplar insanoğlu var olduğu sürece her zaman hayatımızda var olmaya devam edecektir. Bugün yapılan bu etkinliğin ilçemizde ve ülkemizde belli bir haftada değil fırsat bulunan her an yapılması en büyük arzumuz ve temennimizdir” diye konuştu.

Etkinlik daha sonra kitapseverlerin kitap okumaları ile sona erdi

 

İletişim Formu

Lütfen zorunlu * olarak belirtilen alanları doldurunuz. İlginiz İçin Teşekkür Ederiz. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>